.

איך להפסיק להרגיש רגשות אשם על כך שאת לא יודעת איך לעזור לילד שלך בלימודים!

תני לי 3 שעות ואלמד אותך איך להתמודד מול הילד כך שיכין שיעורי בית, יסדר את התיק לבד וייקח אחריות על לימודיו!


ביום שישי |26.2.16 | 11:30 -08:30 
מתנ"ס "נווה גן",
רחוב גרינשפן 2, פתח תקווה
**חנייה חינם ובשפע** 


כל מה שאת צריכה לעשות בשביל להירשם לסדנה 
זה להכניס את פרטייך וללחוץ על כפתור האישור

או התקשרי לטלפון 052-8658460מה הבעיה?

לילדים אין כלים להתנהלות בצורה נכונה בכל מה שקשור ללימודים. הם לא יודעים איך לנהל את הזמן בצורה יעילה ואז הם "מורחים" אותו בכל פעם שצריך להכין שיעורי בית.
אין להם כלים איך להתארגן לקראת מבחנים או איזה סגנון למידה מתאים להם והם עושים מה שהמורה אומרת וכך הם לומדים שעות, מקבלים ציון שלא משקף את משך זמן הלמידה ואז הם מתוסכלים ומאבדים את המוטיבציה ללמידה. 

י


ואם הייתי אומרת לך שיש שאפשר אחרת? 
שיש דרך אמיתית שבה את יכולה להושיט לו יד ולעזור לו?

תביני, שהילד שלך לא לוקח ציוד לבית הספר, לא יודע להתארגן לקראת מבחן, מורח את הזמן ו”שוכח” לעשות שיעורי בית זה לא בגלל שהוא לא רוצה או עושה דווקא אלא, משום שחסרים לו כלים  ומיומנויות למידה והוא לא יודע לבקש עזרה. 

הילד לא יכול לבקש עזרה ולומר: אמא, אני צריך שתלמדי אותי מיומנויות למידה כי הוא לא יודע מה הוא צריך או מה חסר לו, הוא רק יודע שקשה לו ואין לו את הכלים להתמודד.

את, מתוסכלת ואובדת עצות וזה בכלל לא אשמתך. זה מהסיבה הפשוטה שגם לך אין את הכלים ומיומנויות הלמידה לעזור לילד שלך כי אף אחד לא לימד אותך. אבל את, שרואה שהילד צריך עזרה לא יודעת איך לעזור ויודעת שאם לא תעשי משהו המצב לא ישתנה... 

עם הזמן, ככל שהילד גדל ומתבגר, נוספות לו עוד מטלות ומשימות ורמת הציפיות ממנו עולה גם ברמה החברתית. הלחץ לעמוד בציפיות עולה ובהעדר קבלת כלים נכונים שיכוונו וידריכו אותו רמת הביטחון והדימוי העצמי שלו  יפגעו, יהיה לו קשה להסתדר מה שישפיע על חווית הלמידה והעתיד שלו.  

כדי להמנע להגיע למצב כזה הכנתי לך סדנה מעשית שבה תקבלי כלים, ידע וטיפים איך לעזור לילד שלך, איך לכוון ולהדריך אותו, איך ליעל את הזמן שלו ואיך לקבל החלטה נכונה. את הידע והכלים תוכלי ליישם כבר למחרת בבוקר!

 


   סדנת "הורה דרך"
סדנה פרונטלית ומעשית ביחד איתי

ביום שישי ה-26.2.16 בשעות 11:30 -08:00 
ב-"מתנ"ס נווה גן",
רחוב גרינשפן 2, פתח תקווה
חנייה חינם ובשפע 


**** שימי לב *****
אנחנו מסיימות בשעה 11:30 אך משום שזה יום שישי ואני יודעת שאת תהיי לחוצה לקבל את הילד שלך מבית הספר לקראת הצהריים, אני ממליצה לך להתארגן מראש כך שאם תרצי לשאול עוד שאלות ולהתייעץ איתי לאחר הסדנה תוכלי לעשות זאת ולהיות רגועה. הנה חלק ממה שסיפרו הורים שהשתתפו בסדנה:

השתתפתי בסדנת "הורה דרך".ואני חייבת לציין שבמקום שבו היו לי קודם סימני שאלה רבים יש בידי כעת כלים להתמודדות. הסדנא הועברה בצורה חוויתית מרתקת ומומלצת לכל הורה!

אין ספק שהנני מושכלת ומורווחת מין הידע הרב שהענקת לנו. מלבד הידע והכלים שאני קיבלתי מקבל כעת בני איתי והדבר שהכי שימח אותי הוא שלאחר מספר מצומצם של מפגשים עימך קיבלתי מייל מהמורה על השינוי המדהים שחל בו ,אין יותר מאושרת ממני.

לא לכל אחד יש את היכולת להעביר אינפורמציה בצורה כל כל מהנה ועניינית שמשאירה טעם של עוד ...

יודעת בלב שלם שעשינו עבורו את הבחירה הנכונה.

תודה על הכל, 
קרן סיטרקול

הגעתי לסדנה כי הרגשתי שהמון פעמים אני הופכת להיות המורה של בתי ושם מתחילים הכעסים והויכוחים שלא אמורים להיות. כאן הבנתי שאני שוכחת את מקומי כהורה.

הסדנה נתנה לי לראות את ביתי הבכורה מנקודת הסתכלות שונה. היא למדה אותי להבין שבכל ילד צריך להביט פנימה ולמצוא יחד איתו את נקודות האור, אותן נקודות טובות הקיימות בו על מנת שיוכל להאמין בעצמו ואף לממש את הפוטנציאל שבו. 

הסדנה הועברה בצורה עיניינית וברורה.
תודה רבה רויטל על פקיחת העיניים, ההבהרה וקבלת כלים לחיים.

טלי וילמובסקי


ביום שישי בבוקר נכחתי בסדנה של רויטל שבה שמעתי כיצד ניתן להפוך את הלימודים ועשיית השיעורים עם בני מסבל להנאה. קיבלתי כלים וידע רב בסדנה מעניינת ומגוונת במיוחד גם באיך לגרום לילד להפוך את החשיבה משלילית לחיובית ועד כמה זה יכול לחולל פלאים. מאוד התרשמתי מרויטל ומהידע שלה. כמה היא קשובה ואכפתית!

לפעמים אנו מודעים לדברים מסוימים ואין לנו את הדרך והכלים ליישם אותם ופה רויטל נכנסת לתמונה והיא נתנה לי כלים והכוונה לפעול בדרך הנכונה וגם להצליח. ממליצה בחום על הסדנה!!!

באהבה גדולה,
מיטל עסיסקצת עליי

שמי רויטל וילמובסקי,
בעלת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני. אני עוסקת בהקניית מיומנויות למידה להורים ולילדים. בזכות ניסיון של למעלה מ-15 שנה בעבודה עם ילדים וליווי הורים אני מקנה את ההרגלים הנכונים להם כל ילד זקוק. 

בכיתה ד' כשהמורה לימדה שברים לא הבנתי מה היא רוצה ממני. אני זוכרת שישבתי בכיתה ולא הבנתי איך שלם הופך לשבר. היו לי המון בעיות בלימודים כי לא ידעתי איך ללמוד, איך לארגן את החומר וממה להתחיל - חשבתי שמשהו אצלי לא בסדר. לא היה מי שיעזור לי להבין כי לא היה לי את מי לשאול. לא קיבלתי מיומנויות למידה וכך התמודדתי לבד כל השנים. לא היה מי שיכוון אותי וכך זה נמשך לכל אורך שנותיי בבית הספר.

עם הזמן, בלית ברירה ומותך רצון להצליח בכוחות עצמי, התחלתי לפתח שיטות למידה שעזרו לי להתמודד עם כמויות החומר, שיטות שעזרו לי לזכור ושהקלו עליי לצלוח את שנותיי בתיכון ואת הבגרויות. 

רק כשהגעתי לאקדמיה קיבלתי את הכלים שלהם הייתי זקוקה כילדה: שיטות ומיומנויות למידה, כלים פרקטיים שקיצרו לי את הדרך, למדתי לנהל את הזמן בצורה נכונה וכשסיימתי את התואר השני חשבתי לעצמי: "למה צריך לחכות לאוניברסיטה כדי לקבל את הכלים שהייתי צריכה לקבל כילדה?" זיהיתי את הצורך שקיים גם היום אצל הילדים - הם לא יודעים איך ללמוד ואין מי שיקנה להם את השיטות והכלים, ופיתחתי שיטה ייחודית שמטרתה להקנות כלים במיומנויות למידה ולהקל על ההורים והילדים.

היום, אחרי שנים של ניסיון שבהם שאני מלווה הורים וילדים בהקניית מיומנויות למידה, ואחרי ניסיון בבית ספר יסודי כמורה מחליפה, הקמתי את חברת עט ללמוד שמטרתה לתת להורים וילדים כלים ושיטות פרקטיות שעובדות מהשטח. 

מה מקבלת מי שמגיעה לסדנה?

1. מחברת החוויות שלי 
מחברת ייחודית שנועדה לתרגל חוויות, רגשות, מחשבות וחלומות.
המחברת בנויה באופן מכוון שעוזר לילד לקשר בין חוויה, רגש ותגובה.
התרגול בכתיבה במחברת מעשיר את אוצר המילים הרגשי, את מגוון
התגובות ובונה קרקע יציבה ופוריה לאינטראקציה מקרבת בין הורה לילד.  

(בשווי 72 שקלים)

2. טבלת נקודות טובות בעצמי 
טבלה מעוצבת להעלאת המוטיבציה אצל ילדים

(בשווי 48 שקלים)


שווי המתנות - 120 שקלים!
מה תלמדי בסדנה? 

בניית סדר יום יעיל 
נדבר על חשיבות של בניית סדר יום ומדוע זה כל כך חשוב לילדים. תקבלי כלים קריטריונים לבניית סדר יום ויעיל לך ולילד שלך, ונבנה יחד סדר יום.

סדר וארגון
תקבלי כלים איך ללמד את הילד שלך להיות יותר מסודר ומאורגן כדי שלא ישכח
ספרים או מחברות, איך למנוע דחיינות ותקבלי טיפים לסידור פינת הלמידה שלו.

שיטות למידה
התאמת שיטת למידה נכונה לילדך חוסכת זמן וגורמת לחויית למידה נכונה וטובה. בסדנה תלמדי מהן שיטות הלמידה הקיימות ואיך לאפיין את השיטה הנכונה לילד שלך.

קבלת החלטות
תלמדי את שלוש הרמות של קבלת ההחלטות ותביני למה לוקח לילד כל כך הרבה זמן לקבל החלטה. 

חוסן רגשי
נדבר על מהו חוסן רגשי ומה קורה לילד שהוא חושב על עצמו מחשבות לא טובות - איך זה משפיע על הלך הרוח שלו ועל התפקוד היום יומי. תלמדי לזהות מה הילד שלך חושב על עצמו ואיך לשנות את המחשבות שלו. 

מה ההשקעה שלך? 

ההשקעה שלך בסדנה "הורה דרך" היא רק:

129 ש"ח ליחיד 
או
169 ש"ח לזוג

כל מה שאת צריכה לעשות בשביל להירשם לסדנה 
זה להכניס את פרטייך וללחוץ על כפתור האישור
הנה עוד קצת ממה שסיפרו הורים עליי:

פניתי לרויטל שתמקד את הבנים שלי, איתי בן 9 ורועי בן 12, תלמד אותם איך ללמוד נכון ותיתן להם רעיונות יצירתיים ללמידה קלה ואיכותית. תחילה הם לא רצו לשמוע בכלל על שיעור פרטי - היה ויכוח תמידי סביב העניין הזה. לאט לאט עם גישה נכונה וסבלנות הם היום במצב שהם מחכים לפגישה  עם רויטל.

כשהם היו רואים חומר חדש קודם כל היו נבהלים - מה שהיה יוצר פערים לימודיים ומתוכם תמיד נולדו ויכוחים סביב שיעורי הבית - לא רצו להכין או הכינו בשיטחיות.

כשרויטל נתנה להם את הכלים, החומר הפך למובן ואין יותר את הפחד וההתחמקות - הם מכינים שיעורי בית, המוטיבציה שלהם השתפרה מאוד - יש להם הרגשה שיש שם מישהו עם גלגל הצלה שמיד יהיה שם ויעזור כשצריך. ההרגשה שמבינים את החומר יוצרת תחושת שייכות גם בכיתה מה שביא אותם לעשייה והשתתפות בשיעור.

רויטל פשוט הורידה ממני עול גדול - אני לא מדברת איתם על שיעורי הבית ועל האחריות שלהם - הפסקתי להיות שוטרת. 

החלק הלימודי הוא חלק חשוב שגזל ממני המון זמן ואנרגיה - עכשיו שאני יודעת שרויטל עם האצבע על הדופק והיא מעבירה מסר ברור לילדים שלי שהאחריות היא שלהם זה משאיר אותי רגועה ולא במתח האם הכינו שיעורים או התכוננו למבחן.
השקט הזה שווה הכל !!

ענבר דדון

לפני שמיה הגיעה לרויטל היא התקשתה בהבנת המושגים במתמטיקה והיו לה פערי לימוד שהורידו לה את הבטחון. העזרה שיכולנו להציע לה בבית לא הספיקה ולכן פנינו לרויטל.

בזכות השיעורים עם רויטל, מיה סגרה את הפערים, הביטחון של  עלה והציונים השתפרו.

רויטל מאוד סבלנית ואיכפת לה מהתלמיד. היא נגישה ונעימה ומיה מרגישה נוח לפנות אלייה גם מעבר לשעת השיעור ויודעת שתמצא אוזן קשבת. 

בניגוד למורים בבית הספר, אומרת מיה, רויטל לא מוותרת עד שהתלמיד מבין את החומר. מרגישים שהיא מתעניינת וחשובה לה ההצלחה של התלמידים שלה.

תודה רבה על הכל!!
בזכותך המתמטיקה נראית הרבה פחות מפחידה :)


ורד הרט

אצל שתי בנותיי נוצר חשש מאנגלית. הן אהבו את המורה אבל כשהן קיבלו חוברת עבודה לקיץ, נוכחנו עד כמה חסר להן יידע. הן לא הצליחו לקרוא, לא הכירו את כל האותיות, וזאת למרות שעלו לכיתה ה'. 

גם כשניסית לעזור ראיתי כמה קשה להן. 

בזכות המפגשים  אצל רויטל, הן למדו את האותיות, הן יודעות לקרוא ולכתוב משתתפות בשיעורים בכיתה - דבר שהעלה את הביטחון ואת האמונה ביכולת שלהן וכיום הן מכינות את שיעורי הבית בעצמן.

 רויטל לימדה אותי ואותן שהשיעורים הם לילדים - לא להורים, ולכן, אם יש שאלה צריך לשאול אותה. דרך השיטה הזו שהנהיגה רויטל למדו בנותיי להיות עצמאיות ואחראיות יותר.

אני ממליצה על רויטל בשמחה. ואני מודה לה על ההקשבה, על התקשורת הפתוחה, על שמירת קשר עם מורתן כדי ללמדן את החומר וכדי לראות במה אפשר לעזור ועל המאמצים לעניין אותן וללמד אותן לפי הדרך שמתאימה להן.

הילה לוי


ריכזתי עבורך שאלות שאולי עברו לך בראש....

למי זה מתאים?

לכל הורה שיש לו ילדים בגילאי בית ספר ורוצה לקבל כלים כדי לעזור ולכוון אותם.

אני באמת אצא עם כלים ישומיים?

כן, בוודאי! את הסדנה יצרתי מתוך ידיעה ברורה שההורים שיגיעו לסדנה יצאו עם כלים פרטיים שרלוונטים לילדים שלהם. כבר למחרת בבוקר תוכלי ליישם את הכלים שתקבלי.

הילדים שלי בתיכון האם כדאי לי להגיע?

בהחלט כן! הכלים שנלמדים בסדנה רלוונטים מתאימים גם לגילאי תיכון ויותר. אלו כלים שישרתו אותך ואת ילדייך לכל שנות חייהם. 

אני צריכה להביא משהו?

כלי כתיבה ומחברת שבה תרצי לרשום את כל הכלים. 

אני יכולה להביא חברה?

בטח. אני יודעת כמה כיף ונוח לבוא עם עוד חברה או בן זוג ולכן יש מחיר מיוחד אם תגענה ביחד.  

כמה הורים צפויים להיות בסדנה?

מכיוון שחשוב לי שכל אחד ייצא עם כלים וטיפים ברי ישום הגבלתי את הכמות ל-25 הורים בלבד! 

מה עוד יהיה שם?

שתייה חמה וכיבוד קל

איך אני מגיעה ואיפה אני מחנה?

מצרפת לך מפה - לצפייה במפה לחצי כאן 
חנייה בשפע ובחינם.


כל מה שאת צריכה לעשות בשביל להירשם לסדנה 
זה להכניס את פרטייך וללחוץ על כפתור האישור

מדיניות ביטולים

עד שבוע לפני מועד הסדנה הכסף יוחזר בניכוי עמלה של 2.5% מסך העסקה.
כל ביטול לאחר מועד זה  - אין החזר כספי.


אשמח מאוד לראות אותך בסדנה "הורה דרך"

מוזמנת ליצור קשר גם טלפונית ב- 052-8658460

או לפנות בשאלות נוספות למייל: info.lilmod@gmail.com


 © כל הזכויות שמורות לעט ללמוד ולרויטל וילמובסקי 2015

*מטעמי נוחות הדף כתוב בלשון נקבה אך פונה לשני המינים*

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.